Opinie o Cudo Pictures

Marta i Damian – reportaż ślubny

plener ślubny Gdańsk

Renia to profesjonalistka w każdym tego słowna znaczeniu. Doskonale potrafi stworzyć luźną i przyjemną atmosferę. Kolejny raz wspaniale sprawdziła się w swojej profesji.

Zdjęcia są wyjątkowe i niepowtarzalne. Na pewno się jeszcze nie raz spotkamy :).

Marta i Damian

Kasia i Paweł – reportaż ślubny

fotografia ślubna człuchów

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tobą Reniu. Dziękujemy Ci za wszystko. Twoje zdjęcia to CUDO 🙂
Dziękujemy Ci za profesjonalne zdjęcia, ale także za to, że mimo ciężkich warunków i temperatury +38 stopni daliście rade. Wszystko miałaś przemyślane, dzięki czemu sesja przebiegała sprawnie zwłaszcza, że była w dzień wesela.

Twój talent i pomysły sprawiają, że nawet najmniej fotogeniczne buzie są piękne, a miejsca na co dzień nam znane stają się magiczne. Dziękujemy za Twoje podejście, wsparcie i za to, że czuliśmy się przy was na wielkim luzie :). Dzięki Tobie Reniu, otrzymaliśmy przepiękną pamiątkę na lata.

Polecamy Cudowną Renię 🙂

Kasia i Paweł

Edyta – sesja fotograficzna – niespodzianka na wieczór panieński

Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu przyjaciółek i swoim za piękne zdjęcia wykonane podczas wieczoru panieńskiego. Jest to CUDOwna pamiątka na lata. Wszyscy którzy je oglądali zgodnie stwierdzili, że „najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”.

Twoje profesjonalne podejście, wieczny uśmiech i skoki do wody sprawiły, że podczas sesji super się bawiłyśmy i zapamiętamy ten wieczór na długo! Wszystkim bardzo polecamy!

Edyta

Karolina i Kamil – reportaż ślubny i sesja plenerowa

Wybór Cudo Pictures to był strzał w dziesiątkę! Współpraca z Renatą i Maciejem to czysta przyjemność :). Profesjonalne podejście, dbałość o każdy szczegół, przesympatyczna atmosfera i to co najważniejsze – świetne zdjęcia, które będą pamiątką na całe życie.

Dziękujemy, a innym gorąco polecamy ten uśmiechnięty i zgrany duet ! 🙂

Karolina i Kamil

Ola i Mateusz – sesja narzeczeńska i ślubna

Sesja narzeczeńska Człuchów

Reniu cieszymy się, że mogliśmy z Tobą współpracować. Masz profesjonalne podejście do tego, co robisz i co jest Twoja pasją. Przy Tobie największy amator staje się modelem, co widać po zdjęciach z ceremonii, wesela oraz innych części dotyczących ślubu. Zdjęcia są przepiękne i są dla Nas pamiątką na całe życie. Jesteśmy Tobie wdzięczni, ponieważ dostosowałaś się do Naszej trudnej sytuacji. Dziękujemy za uchwycenie pięknych chwil w Naszym dniu, który mimo przeszkód był bardzo piękny.

Staraliśmy się być dzielni i chyba tak było, bo plener był wspaniały. Byliśmy trochę zmęczeni do tego doszły emocje, a Ty sprawiłaś, że na każdym zdjęciu widnieje uśmiech. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy innym przyszłym młodym parom, aby również miały piękną pamiątkę w postaci zdjęć z najważniejszego i radosnego dnia w swoim życiu.

Ola i Mateusz

Żanka i Mateusz – sesja narzeczeńska

Reniu – absolutnie jesteś mistrzem wkładającym całe serducho w to, co robi! Uchwyciłaś wszystko to, co nienamacalne między nami, zachowując przy tym spokój i profesjonalizm. Na sesji panowała tak swobodna i naturalna atmosfera, że uśmiechy nie schodziły nam z twarzy, i nadal nie schodzą kiedy patrzymy na efekty Twojej pracy :). Dzięki Tobie zostanie nam przepiękna pamiątka szczęśliwych dni narzeczeństwa, o których będziemy kiedyś opowiadać dzieciom i wnukom.

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość dla naszych niecodziennych pomysłów i pełną gotowość do ich realizacji. Piękniejszej i bardziej magicznej sesji narzeczeńskiej nie mogliśmy sobie wymarzyć! 🙂

Żanka i Mateusz

Marzena i Krzysztof – reportaż i plener ślubny

plener ślubny kołobrzeg

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Renią. Od samego początku wszystko wyszło bezproblemowo. Mimo że mieszkamy daleko, wszystko nam ułatwiła i dostosowała się do nas. Jest bardzo miłą, profesjonalną i komunikatywną osobą. Słucha, notuje i zapamiętuje. Na ślubie i weselu idealnie wkomponowała się w naszych gości, wiec nikt nie czul się skrepowany. Efektem tego są piękne zdjęcia. Plener wyszedł również pięknie. Mimo że pogoda nam nie sprzyjała, było naprawdę wesoło. Mamy nadzieje, że będzie nas fotografować jeszcze nie raz.

Marzena i Krzysztof

Monika i Tomasz – reportaż i plener ślubny

Fotograf ślubny Człuchów

Współpraca z Tobą Reniu była dla nas czystą przyjemnością! Zdjęcia są przepiękne i stanowią wspaniałą pamiątkę jednego z ważniejszych dni w naszym życiu. Podczas ceremonii i przyjęcia weselnego uchwyciłaś wszystkie ważne momenty – te wzruszające i te radosne. Dzięki temu, że pracujesz dyskretnie, ujęcia wyszły bardzo naturalnie. Plener wspominamy też bardzo miło… Cudowna sceneria i atmosfera, przy tym dużo śmiechu i okazało się, że pozowanie do zdjęć może być niezłą zabawą!

Masz wiele kapitalnych pomysłów, przyjacielskie nastawienie i widać, że wkładasz serce w to co robisz, dlatego efekty Twojej pracy są niesamowite. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe chwile i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się na kolejnej sesji :).

Wszystkim gorąco polecamy!

Monika i Tomasz

Magda i Michał – reportaż i plener ślubny

Plenery ślubne

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Renatą. Jest profesjonalistką i widać, że kocha to co robi. Lepszych zdjęć nie mogliśmy sobie wymarzyć. Obrazy które zostały uchwycone na zdjęciach idealnie odzwierciedlają nas. Oznacza to, że Renata słucha swoich klientów i spełnia i ich oczekiwania. Nasze spełniła na pewno.

Magda i Michał